přihlaš se do grafické soutěže! (do 8.12.) CLICK

spřátelíme? CLICK
zhodnotím ti blog? CLICK
chceš si objednat malou grafiku? CLICK

Téma týdne ;)

Téma týdne - ,,Nejoblíbenější knižní postava"

21. listopadu 2011 v 15:26 | Dolly007
Dnes mě opět zaujalo téma týdne. Tak se na to podíváme :)

Téma týdne - ,,Druhý svět"

21. října 2011 v 15:19 | Dolly 007
Ahoj,
dneska jsem se opět rozhodla napsat téma týdne. Téma týdne je Druhý svět, zajímavý...:)
Druhý svět. To má více významů. Druhý svět může být jako druhá planeta na které je život. Co my víme...možná někde od nás miliardy, milióny kiláku někdo takový opravdu je a já si osobně myslím, že určitě! Přece v tom vesmíru nemůžeme být sami ne? :)

Druhý svět ale může být taky jako vymyšlený. Každý z nás určitě nějaký takový má kde je nějaká princezna, superhrdina či co. Já takový svět mám. Dokonce o něm píšu takový příběh :) (mimochodem ten se tady v příštích dvou týdnech asi objeví) Já tam vystupuju v hlavní roli že, jak jinak ;) ;) No...nic už mě k tomu nenapadá...

pááááá :* :D

Téma týdne - ,,Pastelky"

11. října 2011 v 15:02 | Dolly 007
Ahoj,
Dneska jsem si říkala, co mám napsat na blog a napadlo mě napsat článek na téma týdne. Téma je ,,Pastelky"
Pastelky. S nima se můžou obrazy obohatit, zkrášlit a dát jim ,,život". Pastelky můžou mít různé barvy a každému se líbí jiná. Bez pastelek by si děti neměli čím nakreslit a obohatit své obrázky a byly by jenom černobílé - smutné. S pastelkama kreslí asi skoro každý z nás. Já taky. Ale ne často. Já totiž když si usmyslím, že něco nakreslím, nevím potom co. Někdy kreslím jenom tak duhu, což by bez pastelek asi nešlo. Když nakreslíme dvě i více barev na sebe, získáme novou barvu. Je to pěkné. Pokud ale nesmícháte hnědou a zelenou, to potom vypadá jako blitky (:DDD). Jsou i voskovky, fixky, tempery, vodovky a jiné ale žádná se nevyrocná pastelce, která je sama o sobě velmi jedinečná. (:?)
 
 

Reklama
VYMĚNĚNÉ IKONKY
chceš taky vyměnit? --> CLICK©Dolly007 copy with my icon!